DANA POKORNÁ

DANA POKORNÁ

TECHNOLOŽKA - Kosmetika

GERMAINE DE CAPUCCINI - CASMARA - MESOSYSTEM - PIERRE RENE - DEPILEVE
- ŘASY : THUYA, HENNA BROW
THREADING

seznam kurzů

CHEMICKÉ PEELINGY

Mimořádná péče pro zralou, pohaslou a ochablou pleť. Řešení pro mastnou, zánětlivou pleť, včetně té velmi reagující a citlivé, při němž je možné ihned provádět extrakci. Naučíte se produkt správně nanášet – vrstvit a obeznámíte se s pravidly tzv. layeringu.
6 hod DANA POKORNÁ

DEPILACE PRO SALÓNY

V kurzu se naučíte různé způsoby, jak zbavit celé tělo chloupků ( včetně uší a nosních dírek ), španělská či francouzská technika, vosk v roll-onu, jednorázový vosk, odstraňování špachtlí-depilační bezpásková pryskyřice; jak se vyhnout zarůstajícím chloupkům, nebo jak s nimi naložit; ošetření před a po depilaci, celková péče o pokožku.
6 hod DANA POKORNÁ

DEPILACE SHUGARING (Cukrová pasta)

Tzv. Shugaring je jeden z nejstarších způsobů depilace, který znali již ve starověkém Egyptě. Tento intenzivní kurz Vám přináší ty nejdůležitější základní poznatky týkající se depilace cukrovou pastou. Jak depilaci správně provádět a čemu se naopak při odstraňování chloupků vyhnout. V tomto kurzu si vysvětlíme a vyzkoušíme dvě depilační metody cukrovou pastou: manuální depilaci a depilaci za pomocí depilačních pásků. Technika je vhodná pro záda, hruď, nohy, ruce, podpaží i třísla. Velmi žádaná je pak brazilská a hollywoodská depilace, se kterou se rovněž seznámíme. Cukrová pasta je synonymem komfortu a hebkosti. Tohoto spojence oceníme nejvíce u depilace intimních partií, neboť je mnohem šetrnější než depilace voskem a také méně bolestivá.
6 hod DANA POKORNÁ