DANA POKORNÁ

DANA POKORNÁ

TECHNOLOŽKA - Kosmetika

GERMAINE DE CAPUCCINI - CASMARA - MESOSYSTEM - PIERRE RENE - DEPILEVE
- ŘASY : THUYA, HENNA BROW
THREADING

seznam kurzů

DEPILACE PRO SALÓNY- ADVANCE

TENTO KURZ PROFESIONÁLNÍ DEPILACE VÁS PROŠKOLÍ PRO CELKOVOU DEPILACI, A TO NA VYSOCE EFEKTIVNÍ A PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI. V kurzu se naučíte různé způsoby, jak zbavit celé tělo chloupků ( včetně uší a nosních dírek ), španělská či francouzská technika, vosk v roll-onu, jednorázový vosk, odstraňování špachtlí-depilační bezpásková pryskyřice; jak se vyhnout zarůstajícím chloupkům, nebo jak s nimi naložit; ošetření před a po depilaci, celková péče o pokožku.
6 hod DANA POKORNÁ

CHEMICKÉ PEELINGY

Mimořádná péče pro zralou, pohaslou a ochablou pleť. Řešení pro mastnou, zánětlivou pleť, včetně té velmi reagující a citlivé, při němž je možné ihned provádět extrakci. Naučíte se produkt správně nanášet – vrstvit a obeznámíte se s pravidly tzv. layeringu.
6 hod DANA POKORNÁ

TIMEXPERT RIDES

V KURZU SE SEZNÁMÍTE S INOVOVANOU PROFESIONÁLNÍ SADOU TEMEXPERT RIDES A ZÁROVEŇ SE NAUČÍTE SPRÁVNĚ APLIKOVAT JEJÍ JEDNOTLIVÉ KROKY.
4 hod DANA POKORNÁ

Ošetření TIMEXPERT RIDES

Během školení Vás technoložka Germaine de Capuccini Dana Pokorná provede profesionálním ošetřením nového Timexpert Rides a na konci vysílání Vám představí a poví vše ohledně Rituálu krásy a názorně s Annou ukáží, jak správně cvičit obličejovou jógu. ID MÍSTNOSTI:3208440469 HESLO:202020
1 hod DANA POKORNÁ

Ošetřeni HYDRACURE

Během školení Vás technoložka Germaine de Capuccini Dana Pokorná provede profesionálním ošetřením a na konci vysílání Vám představí a poví vše ohledně domácí péče Hydracure.
1 hod DANA POKORNÁ