MARTINA ČUŘÍNOVÁ

MARTINA ČUŘÍNOVÁ

TECHNOLOŽKA KOSMETIKA

GERMAINE DE CAPUCCINI - CASMARA - MESOSYSTEM - DEPILEVE

seznam kurzů

AHA KYSELINY SE ZNAČKOU MCCM

Kurz je určen pro ty, kteří začínají s aplikací chemických peelingů, nebo pro ty, kteří s nimi mají jen malé zkušenosti. Seznámíte se s různými aktivními látkami a jejich koncentracemi. Stejně tak se naučíte, kterou kyselinu použít na který kosmetický problém (akné, pigmentace, vrásky atd. )
6 hod MARTINA ČUŘÍNOVÁ

REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHOU

Tato relaxační masáž pomáhá eliminovat stres a přispívá k celkovému fyzickému i psychickému uvolnění. Stimuluje krevní a lymfatický oběh. Posiluje imunitní systém a samoléčebné procesy těla. Upravuje správné fungování tělesných orgánů. Pomáhá odstranit toxiny z těla a současně má preventivní účinek. Touto masáží je například možné zlepšit špatné zažívání a to tlakovou masáží určitého bodu na plosce nohy.
5 hod MARTINA ČUŘÍNOVÁ

OBLIČEJOVÁ JÓGA

Neinvazivní metoda, která podporuje regeneraci svalů, nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu a povzbudí lymfatický systém, čímž pleť zbavuje toxinů a škodlivých látek. Pleť získá tonus a zářivý vzhled.
6 hod MARTINA ČUŘÍNOVÁ

FACE CUPPING

Cupping je původní čínská technika, která spočívá v masáži, která se provádí pomocí baněk různých velikostí. Správně provedená masáž působí až zázračně proti vráskám a můžete ji nabízet ve Vašem salónu jako nové ošetření. Aktivuje cirkulaci, odstraňuje toxiny, zlepšuje lymfatický systém, okysličuje tkáně, zvyšuje tvorbu kolagenu a vyhlazuje vrásky.
6 hod MARTINA ČUŘÍNOVÁ