KRÉM NA RUCE XR CELLULAR

HYDRATUJE, REGENERUJE A CHRÁNÍ. Krém s obsahem kyseliny hyaluronové působí na pokožce rukou neuvěřitelných 12 hodin. Klidní, chrání a napomáhá zadržet v kůži vlhkost. Tento krém představuje optimální ochranu pro citlivou pokožku rukou. Jeho složení obohacené o olej z muškátové růže, Aloe Vera, měsíček lékařský, kyselinu hyaluronovou a ureu intenzivně hydratuje a vyživuje kůži. Zlepšuje její přirozenou ochrannou funkci, zjemňuje ji a regeneruje. Pokožka rukou je opět jemná a pružná. Navíc přináší okamžitou úlevu při pocitech suché, napjaté kůže.


Vlastnosti:

Aloe Vera - má vynikající antioxidační účinky. Představuje ideální ochranu proti působení volných radikálů, vlivům okolního prostředí a stresu. Zmírňuje oxidační stres kožních buněk. Zároveň hojí rozpraskanou pokožku, tiší pálení a zároveň hydratuje a vyživuje.

Olej z muškátové růže - regeneruje, působí antioxidačně a jako solární filtr proti škodlivým účinkům slunečního záření. Je účinnou prevencí fotostárnutí pokožky.
Urea - přispívá k regulaci rovnováhy tekutin v pokožce, zvyšuje vlhkost rohové vrstvy a snižuje ztrátu vody. Působí hydratačně, stimuluje regeneraci buněk. Je to hydroskopická (zvlhčující) látka, takže absorbuje vodu z okolního prostředí a podporuje její zadržování. Navrací tak kůži přirozenou vlhkost a zlepšuje její texturu.
Měsíček lékařský - má antiseptické, regenerační a hojivé účinky, které přinášejí úlevu a pečují o pokožku rukou.

Kyselina hyaluronová - aktivní látka s hygroskopickým účinkem (kapacitou absorbovat vlhkost), velmi důležitá pro udržení hydratace pleti. Při aplikaci na kožní povrch kyselina hyaluronová dodává pleti jemnost, pružnost, tonus a vlhkost. Zpomaluje přirozené stárnutí pokožky. Stimuluje také tvorbu kolagenových vláken, klíčových pro udržení potřebného tonusu pleti.


Pravidelné používání tohoto krému aktivuje přirozený proces hydratace pleti a dlouhodobě jí dodává jemnost.
Výrobce: MESOSYSTEM
Produktová řada: PROFESIONÁLNÍ PRODUKTY
Referenční číslo: MC0194
Měrná jednotka: 15 ml
Kategorie:
KOSMETIKA >  RUCE A NOHY >  MANIKÚRA >  PÉČE
Typ pleti: Citlivá pleť
Typ pleti: Suchá pleť
Použití: Profesional
Typ pleti: Normální a Smíšená pleť
Použití: Domácí použití
Určeno pro: Unisex
Typ kosmetické péče: Antiage
Typ kosmetické péče: Hydratace a Výživa
Partie: Ruce

Výběr varianty:

Související produkty