Sprej pro vytvoření přirozených vln a rozcuchaného „plážového“ efektu. Ideální pro dodání objemu u kořínků i pro definovaný, strukturovaný plážový vzhled.
VÝHODY: • Univerzální APLIKACE – vhodný jak ke kořínkům, tak do délek • Dodává vlasům suchý, plný a objemný efekt • Matný a přirozený VÝSLEDEK • Ideální pro vytvoření přirozených „plážových vln“
APLIKACE: Aplikujte na vlhké vlasy, poté upravte dle potřeby.
TIP OD PROFESIONÁLA: Použijte ke kořínkům pro větší objem a fixaci. Do délek aplikujte pro dosažení suchého vzhledu a přirozeně strukturovaných vln.
CHARAKTERISTICKÁ VŮNĚ STYLEGO: - podmanivá, obklopující a dlouhotrvající - po aplikaci se vůně otevírá jiskřivým, kořeněným nádechem: - citrus, kardamom, eukalyptus a muškátový oříšek, probouzející smysly a dodávající energii
OLFAKTORICKÁ (ČICHOVÁ) PYRAMIDA - postupně rozvíjející vůni vystupují elegantní tóny fialky, jasmínu a hřebíčku. - v závěru se rozvine hřejivý, obklopující základy tóny vetiveru, agarového dřeva, guajakového dřeva, pačuli a cedru.
Výrobce: ALTER EGO
Produktová řada: STYLING STYLEGO Referenční číslo: AE1046443 Měrná jednotka: 150 ml