Masáže

 • AKUPRESURA OČNÍHO OKOLÍ
  SKEYNDOR Akupresura je prastará technika, která pomocí tlaku na specifické body seřazené v meridiánech může pomoci řešit různé patologické projevy, jak fyzické, tak emocionální. Zároveň je akupresura vynikající terapií pro léčbu bolesti. Cílenou stimulací akupresurních bodů dochází k povzbuzení průtoku energie, což podporuje vlastní regenerační systém organismu.
 • BIOENERGETICKÁ OBLIČEJOVÁ REFLEXOLOGIE
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Na lidském obličeji se nachází okolo 1200 nervových zakončení, které jsou napojeny na centrální nervovou soustavu. Tyto reflexologické oblasti komunikují s vnitřními orgány a žlázami, s oběhovou soustavou a lymfatickým systémem. Jsou navíc propojeny energetickými drahami, známými v tradiční čínské medicíně jako meridiány (nádí)
 • VÝPLŇ PLETI - Obličejová masáž
  SKEYNDOR Speciální technika stimulace obličejových svalů, kdy se pomocí hnětacích masážních tahů výrazně zlepšuje okysličení v dané oblasti. To napomáhá pečovat o pleť přirozeným způsobem, protože zvýšení krevního oběhu stimuluje produkci kolagenu a celkově bojuje proti známkám stárnutí
 • INDICKÁ masáž hlavy ZOOM
  SKEYNDOR Indická masáž hlavy je stará více než tisíc let a dokáže nás zbavit napětí a bolesti. Každodenní stres se projevuje napjatými krčními svaly. Ty jsou častou příčinou bolestí hlavy a zad, tlačení v očích, neostrému vidění, migréně. Stimulací těchto bodů dochází k uvolnění a k regeneraci. Tato technika je jednou z nejpříjemnějších masáží, při které si nejvíce odpočinete, představte si ten pocit, že vám někdo jemně myje vlasy a hýčká namožené svaly na šíji až bolest a napětí odplouvá. Tato masáž se provádí převážně v sedě, bez použití olejů. ID MEETING : 3208440469 HESLO: 202020
 • SHANGRI-LA liftingová masáž
  SKEYNDOR Tradiční japonská masážní technika, pracuje s body, kde se nacházejí nervová zakončení. Pomocí stimulace těchto bodů je nastartováno správné proudění energie v meridiánech. Používá se v kosmetické praxi především k energizaci pleti, vypnutí, zmírnění vrásek, podpoře tvorby kolagenu a elastinu.