Specifické Kurzy

 • REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHOU
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Tato relaxační masáž pomáhá eliminovat stres a přispívá k celkovému fyzickému i psychickému uvolnění. Stimuluje krevní a lymfatický oběh. Posiluje imunitní systém a samoléčebné procesy těla. Upravuje správné fungování tělesných orgánů. Pomáhá odstranit toxiny z těla a současně má preventivní účinek. Touto masáží je například možné zlepšit špatné zažívání a to tlakovou masáží určitého bodu na plosce nohy.
 • OBLIČEJOVÁ JÓGA
  CASMARA Neinvazivní metoda, která podporuje regeneraci svalů, nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu a povzbudí lymfatický systém, čímž pleť zbavuje toxinů a škodlivých látek. Pleť získá tonus a zářivý vzhled.
 • FACE CUPPING
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Cupping je původní čínská technika, která spočívá v masáži, která se provádí pomocí baněk různých velikostí. Správně provedená masáž působí až zázračně proti vráskám a můžete ji nabízet ve Vašem salónu jako nové ošetření. Aktivuje cirkulaci, odstraňuje toxiny, zlepšuje lymfatický systém, okysličuje tkáně, zvyšuje tvorbu kolagenu a vyhlazuje vrásky.
 • AHA KYSELINY SE ZNAČKOU MCCM
  MESOSYSTEM Kurz je určen pro ty, kteří začínají s aplikací chemických peelingů, nebo pro ty, kteří s nimi mají jen malé zkušenosti. Seznámíte se s různými aktivními látkami a jejich koncentracemi. Stejně tak se naučíte, kterou kyselinu použít na který kosmetický problém (akné, pigmentace, vrásky atd. )
 • DEPILACE PRO SALÓNY- ADVANCE
  DEPILEVE TENTO KURZ PROFESIONÁLNÍ DEPILACE VÁS PROŠKOLÍ PRO CELKOVOU DEPILACI, A TO NA VYSOCE EFEKTIVNÍ A PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI. V kurzu se naučíte různé způsoby, jak zbavit celé tělo chloupků ( včetně uší a nosních dírek ), španělská či francouzská technika, vosk v roll-onu, jednorázový vosk, odstraňování špachtlí-depilační bezpásková pryskyřice; jak se vyhnout zarůstajícím chloupkům, nebo jak s nimi naložit; ošetření před a po depilaci, celková péče o pokožku.
 • DEPILACE SHUGARING (Cukrová pasta)
  DERMAEPIL Tzv. Shugaring je jeden z nejstarších způsobů depilace, který znali již ve starověkém Egyptě. Tento intenzivní kurz Vám přináší ty nejdůležitější základní poznatky týkající se depilace cukrovou pastou. Jak depilaci správně provádět a čemu se naopak při odstraňování chloupků vyhnout. V tomto kurzu si vysvětlíme a vyzkoušíme dvě depilační metody cukrovou pastou: manuální depilaci a depilaci za pomocí depilačních pásků. Technika je vhodná pro záda, hruď, nohy, ruce, podpaží i třísla. Velmi žádaná je pak brazilská a hollywoodská depilace, se kterou se rovněž seznámíme. Cukrová pasta je synonymem komfortu a hebkosti. Tohoto spojence oceníme nejvíce u depilace intimních partií, neboť je mnohem šetrnější než depilace voskem a také méně bolestivá.
 • CHEMICKÉ PEELINGY
  GERMAINE DE CAPUCCINI Mimořádná péče pro zralou, pohaslou a ochablou pleť. Řešení pro mastnou, zánětlivou pleť, včetně té velmi reagující a citlivé, při němž je možné ihned provádět extrakci. Naučíte se produkt správně nanášet – vrstvit a obeznámíte se s pravidly tzv. layeringu.
 • Ošetření NÁCAR
  CASMARA Toto inovativní ošetření vychází ze správného chápání příčin vzniku skvrn a pomáhá efektivně bojovat proti nerovnoměrnému hromadění melaninu v kůži
 • TIMEXPERT RIDES
  GERMAINE DE CAPUCCINI V KURZU SE SEZNÁMÍTE S INOVOVANOU PROFESIONÁLNÍ SADOU TEMEXPERT RIDES A ZÁROVEŇ SE NAUČÍTE SPRÁVNĚ APLIKOVAT JEJÍ JEDNOTLIVÉ KROKY.
 • Ošetření CORRECTIVE
  SKEYNDOR Naučte se pracovat s novou, kompletně upravenou a vylepšenou sadou kabinového ošetření CORRECTIVE. Dozvíte se, jaká je nejlepší forma exfoliace v případě pleti s vráskami.
 • CHEMICKÝ PEELING BASIC
  MESOSYSTEM Přijďte se seznámit s řadou chemických peelingů pro profesionální aplikaci a dopřejte Vašim Klientkám toto oblíbené neinvazivní kosmetické ošetření s maximálním efektem pro omlazení a regeneraci.
 • CHEMICKÝ PEELING ADVANCE
  MESOSYSTEM Naučíte se kombinovat různé druhy kyselin, a tím pádem pak sama můžete vypracovat pro klientku plán ošetření na míru, týden za týdnem, a doporučit jí nejúčinnější produkty na domácí péči.
 • EKONOMIKA salonu & EET
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA V kurzu se seznámíte s veškerou právní a ekonomickou problematikou spojenou s Vaším salonním podnikáním. Budeme se také dopodrobna věnovat problematice EET.
 • SOCIÁLNÍ MÉDIA BASIC
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Trápíte se se sociálními sítěmi? Nevíte jak správně nastavit profil? Jak se prosadit na trhu ? Tipy, triky, užitečné rady. To vše a více si účastníci osvojí na našem kurzu. Plus základní znalosti o sociálních sítí, budou je shopni používat v praxi.
 • SOCIÁLNÍ MÉDIA ADVANCE
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Prošli jste základním kurzem a úspěšně jste zahájili práci s Facebookem/Instagramem ? Chcete se posunout na další úroveň ? Z tohoto kurzu budete schopni plně nastavit reklamy, budovat reklamní kampaně a alokovat finanční prostředky do sociálních sítí, které Vám přinesou nové zákazníky a rozvoj podnikání.
 • EET
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Budeme se také dopodrobna věnovat problematice EET.