Specifické Kurzy

 • REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHOU
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Tato relaxační masáž pomáhá eliminovat stres a přispívá k celkovému fyzickému i psychickému uvolnění. Stimuluje krevní a lymfatický oběh. Posiluje imunitní systém a samoléčebné procesy těla. Upravuje správné fungování tělesných orgánů. Pomáhá odstranit toxiny z těla a současně má preventivní účinek. Touto masáží je například možné zlepšit špatné zažívání a to tlakovou masáží určitého bodu na plosce nohy.
 • OBLIČEJOVÁ JÓGA
  CASMARA Neinvazivní metoda, která podporuje regeneraci svalů, nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu a povzbudí lymfatický systém, čímž pleť zbavuje toxinů a škodlivých látek. Pleť získá tonus a zářivý vzhled.
 • FACE CUPPING
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Cupping je původní čínská technika, která spočívá v masáži, která se provádí pomocí baněk různých velikostí. Správně provedená masáž působí až zázračně proti vráskám a můžete ji nabízet ve Vašem salónu jako nové ošetření. Aktivuje cirkulaci, odstraňuje toxiny, zlepšuje lymfatický systém, okysličuje tkáně, zvyšuje tvorbu kolagenu a vyhlazuje vrásky.
 • AHA KYSELINY SE ZNAČKOU MCCM
  MESOSYSTEM Kurz je určen pro ty, kteří začínají s aplikací chemických peelingů, nebo pro ty, kteří s nimi mají jen malé zkušenosti. Seznámíte se s různými aktivními látkami a jejich koncentracemi. Stejně tak se naučíte, kterou kyselinu použít na který kosmetický problém (akné, pigmentace, vrásky atd. )
 • DEPILACE PRO SALÓNY- ADVANCE
  DEPILEVE TENTO KURZ PROFESIONÁLNÍ DEPILACE VÁS PROŠKOLÍ PRO CELKOVOU DEPILACI, A TO NA VYSOCE EFEKTIVNÍ A PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI. V kurzu se naučíte různé způsoby, jak zbavit celé tělo chloupků ( včetně uší a nosních dírek ), španělská či francouzská technika, vosk v roll-onu, jednorázový vosk, odstraňování špachtlí-depilační bezpásková pryskyřice; jak se vyhnout zarůstajícím chloupkům, nebo jak s nimi naložit; ošetření před a po depilaci, celková péče o pokožku.
 • DEPILACE SHUGARING (Cukrová pasta)
  DERMAEPIL Tzv. Shugaring je jeden z nejstarších způsobů depilace, který znali již ve starověkém Egyptě. Tento intenzivní kurz Vám přináší ty nejdůležitější základní poznatky týkající se depilace cukrovou pastou. Jak depilaci správně provádět a čemu se naopak při odstraňování chloupků vyhnout. V tomto kurzu si vysvětlíme a vyzkoušíme dvě depilační metody cukrovou pastou: manuální depilaci a depilaci za pomocí depilačních pásků. Technika je vhodná pro záda, hruď, nohy, ruce, podpaží i třísla. Velmi žádaná je pak brazilská a hollywoodská depilace, se kterou se rovněž seznámíme. Cukrová pasta je synonymem komfortu a hebkosti. Tohoto spojence oceníme nejvíce u depilace intimních partií, neboť je mnohem šetrnější než depilace voskem a také méně bolestivá.
 • CHEMICKÉ PEELINGY
  GERMAINE DE CAPUCCINI Mimořádná péče pro zralou, pohaslou a ochablou pleť. Řešení pro mastnou, zánětlivou pleť, včetně té velmi reagující a citlivé, při němž je možné ihned provádět extrakci. Naučíte se produkt správně nanášet – vrstvit a obeznámíte se s pravidly tzv. layeringu.
 • Ošetření NÁCAR
  CASMARA Toto inovativní ošetření vychází ze správného chápání příčin vzniku skvrn a pomáhá efektivně bojovat proti nerovnoměrnému hromadění melaninu v kůži
 • TIMEXPERT RIDES
  GERMAINE DE CAPUCCINI V KURZU SE SEZNÁMÍTE S INOVOVANOU PROFESIONÁLNÍ SADOU TEMEXPERT RIDES A ZÁROVEŇ SE NAUČÍTE SPRÁVNĚ APLIKOVAT JEJÍ JEDNOTLIVÉ KROKY.
 • Ošetření CORRECTIVE
  SKEYNDOR Naučte se pracovat s novou, kompletně upravenou a vylepšenou sadou kabinového ošetření CORRECTIVE. Dozvíte se, jaká je nejlepší forma exfoliace v případě pleti s vráskami.
 • CHEMICKÝ PEELING BASIC
  MESOSYSTEM Přijďte se seznámit s řadou chemických peelingů pro profesionální aplikaci a dopřejte Vašim Klientkám toto oblíbené neinvazivní kosmetické ošetření s maximálním efektem pro omlazení a regeneraci.
 • CHEMICKÝ PEELING ADVANCE
  MESOSYSTEM Naučíte se kombinovat různé druhy kyselin, a tím pádem pak sama můžete vypracovat pro klientku plán ošetření na míru, týden za týdnem, a doporučit jí nejúčinnější produkty na domácí péči.
 • EKONOMIKA salonu & EET
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA V kurzu se seznámíte s veškerou právní a ekonomickou problematikou spojenou s Vaším salonním podnikáním. Budeme se také dopodrobna věnovat problematice EET.
 • SOCIÁLNÍ MÉDIA BASIC
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Trápíte se se sociálními sítěmi? Nevíte jak správně nastavit profil? Jak se prosadit na trhu ? Tipy, triky, užitečné rady. To vše a více si účastníci osvojí na našem kurzu. Plus základní znalosti o sociálních sítí, budou je shopni používat v praxi.
 • SOCIÁLNÍ MÉDIA ADVANCE
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Prošli jste základním kurzem a úspěšně jste zahájili práci s Facebookem/Instagramem ? Chcete se posunout na další úroveň ? Z tohoto kurzu budete schopni plně nastavit reklamy, budovat reklamní kampaně a alokovat finanční prostředky do sociálních sítí, které Vám přinesou nové zákazníky a rozvoj podnikání.
 • EET
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Budeme se také dopodrobna věnovat problematice EET.
 • Corrective new
  SKEYNDOR Hlavní technoložka Skeyndor p. Pepi Guillen nám online představí nejnovější kabinové ošetření Corrective New včetně krásných rituálů a masáže.
 • Sobotní káva s Annou- FACEBOOK
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Během Sobotní siesty s Annou se dozvíte, jak sociální sítě fungují a jak s nimi pracovat. ID MÍSTNOSTI : 3208440469 HESLO: 202020
 • Ošetření EYE PERFECTION+brýle
  CASMARA Casmara vyvinula nové převratné ošetření, které je inspirováno technologií karboxyterapie a zároveň využívá v kosmetice vysoce ceněné růstové faktory.


  Tato péče řeší vrásky kolem očí, povislá víčka, tmavé kruhy a váčky pod očima. Casmara doplnila toto ošetření masážními brýlemi, které z návštěvy salonu


  udělají ještě intenzivnější smyslový zážitek. ID MÍSTNOSTI:3208440469 HESLO:202020
 • Ošetření TIMEXPERT RIDES
  GERMAINE DE CAPUCCINI Během školení Vás technoložka Germaine de Capuccini Dana Pokorná provede profesionálním ošetřením nového Timexpert Rides a na konci vysílání Vám představí a poví vše ohledně Rituálu krásy a názorně s Annou ukáží, jak správně cvičit obličejovou jógu. ID MÍSTNOSTI:3208440469 HESLO:202020
 • Ošetřeni HYDRACURE
  GERMAINE DE CAPUCCINI Během školení Vás technoložka Germaine de Capuccini Dana Pokorná provede profesionálním ošetřením a na konci vysílání Vám představí a poví vše ohledně domácí péče Hydracure.
 • MCCM - v boji proti vráskám,pigmentové skvrny
  MESOSYSTEM Naše technoložka Martina vám prozradí praktické tipy a různé možnosti, jak vyzrát na pigmentové skvrny. ID MÍSTNOSTI:3208440469 HESLO:202020
 • Sobotní káva s Annou - INSTAGRAM
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Během Sobotní siesty s Annou se dozvíte, jak sociální sítě fungují a jak s nimi pracovat. ID MEETING: 3208440469 HESLO: 202020
 • Holistické ošetření pleti s INFINITY
  CASMARA Inteligentní kosmetika s ultra omlazujícím účinkem, to je Infinity. Ošetření, které působí přímo na DNA a kombinuje vysoce účinné aktivní látky s nejnovějšími věděcko-lékařskými poznatky. Projdeme si ošetření krok za krokem, tzn. 7 fází. Seznamte se s tímto exkluzivním ošetřením. ID MEETING: 3208440469 HESLO: 202020
 • EXCEL THERAPY O2
  GERMAINE DE CAPUCCINI Germaine de Capuccini vyvinula své produkty tak, aby pomohla vaší pleti co nejvíce zvládat negativní jevy a vaše pleť zůstala co nejdéle pružná, mladistvá a svěží. Jak toho dosáhnout pomoci profesionálního ošetření EXCEL THERAPY 02 Vám během školení ukáže vysvětlí technoložka Germaine de Capuccini.
 • TIMELESS PRODIGY - kabinové ošetření
  SKEYNDOR Luxusní anti-age ošetření pro okamžité a výrazné omlazení a regeneraci pleti. Použité exkluzivní ingredience zajistí opravdu výjimečný smyslový zážitek a dlouhotrvající omlazující efekt. Uvidíte ukázku celého kabinového ošetření včetně několika relaxačních rituálů. Doporučení produktů na domácí péči. ID MEETING : 3208440469 HESLO: 202020
 • Regenerační řada ošetření na ruce ZOOM
  THUYA Stárnutí pokožky se projevuje mnohem dříve na rukou než na obličeji. Vzhledem k tomu, jak jsou naše ruce namáhané, a v dnešní době navíc vysušené od dezinfekcí, bychom jim měli věnovat extra péči. Toto ošetření nabízí inovativní verzi studeného parafínu plnou výživných látek, která aktivuje a stimuluje regeneraci buněk, vyživuje pokožku zevnitř a obnovuje její rovnováhu. ID MEETING : 3208440469 HESLO: 202020
 • DERMATECH-PEN ZOOM
  GERMAINE DE CAPUCCINI Účinné ošetření, které je minimálně invazivní, pro stimulaci omlazení pleti přirozeným způsobem. Výsledkem je nárůst tvorby elastinu, kolagenu I, III a IV a glykosaminoglykanů, které způsobují zlepšení kvality a struktury pokožky. ID MEETING :3208440469 HESLO: 202020
 • Master kurz - DERMAPEN
  MESOSYSTEM Ošetření přístrojem Dermapen představuje nejžádanější techniku ošetření pleti v kosmetických salonech. Neboť zvyšuje účinnost aktivních látek až o 80% a obnovuje přirozený proces regenerace pleti, která bude pevnější, pružnější, hladší a bez pigmentových skvrn. Postup ošetření, míchání koktejlu z aktivních látek a postup ošetření si vyzkouší účastnice kurzy na sobě navzájem.
 • Rozmanitý svět PEELINGŮ
  CASMARA Vhodný peeling, to je základ kvalitní péče o pleť s okamžitým a viditelným výsledkem. Casmara jako jedna z mála značek vyvinula ke každé své péči specifický typ peelingu. Kurz je koncipován jako praktický průvodce jednotlivými ošetřeními Casmara právě s důrazem na peeling. Účastnice kurzu budou pracovat na sobě navzájem, kdy na základě diagnostiky pleti vyberou nejdříve vhodné ošetření (na výběr ze 4 variant) a následně je
  budou aplikovat jedna druhé.
 • DERMATECH - PEN
  GERMAINE DE CAPUCCINI DERMATECH PEN způsobuje kontrolovanou reakci pokožky, která následně vyvolá vrozenou odpověď organismu a nastartování procesu hojení.
  • Mikro vpichy způsobí reakci, která aktivuje uvolňování růstových faktorů a stimuluje množení fibroblastů v dermis. Výsledkem je nárůst tvorby elastinu, kolagenu I, III a IV a glykosaminoglykanů, které způsobují zlepšení kvality a struktury pleti. Dochází ke stimulaci syntézy kolagenu, který přináší výjimečné výsledky při prevenci předčasného stárnutí pokožky a zlepšuje vzhled vrásek, pigmentových skvrn a strií. Během ošetření pracujeme s nástavci: s 36 nano-jehličkami a 3D a i ampulkami dle typu pleti.
 • CANNABIS7- kabinové ošetření ZOOM
  AINHOA Kabinové ošetření nové produktové řady Cannabi7 založené na širokém spektru pozitivních účinků konopí. Receptura této řady obsahuje 97 % ingrediencí přírodního původu, cenný organický olej z konopí a jantaru. Objevte 7 účinků této řady - vyživuje, hydratuje, zklidňuje, chrání, regeneruje, zjemňuje a dodává celkový komfort. Neobsahuje THC a nemá psychoaktivní účinky. Splňuje normu ISO 16.128 pro přírodní produkty.