Specifické Kurzy

 • REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHOU
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Tato relaxační masáž pomáhá eliminovat stres a přispívá k celkovému fyzickému i psychickému uvolnění. Stimuluje krevní a lymfatický oběh. Posiluje imunitní systém a samoléčebné procesy těla. Upravuje správné fungování tělesných orgánů. Pomáhá odstranit toxiny z těla a současně má preventivní účinek. Touto masáží je například možné zlepšit špatné zažívání a to tlakovou masáží určitého bodu na plosce nohy.
 • OBLIČEJOVÁ JÓGA
  CASMARA Neinvazivní metoda, která podporuje regeneraci svalů, nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu a povzbudí lymfatický systém, čímž pleť zbavuje toxinů a škodlivých látek. Pleť získá tonus a zářivý vzhled.
 • FACE CUPPING
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Cupping je původní čínská technika, která spočívá v masáži, která se provádí pomocí baněk různých velikostí. Správně provedená masáž působí až zázračně proti vráskám a můžete ji nabízet ve Vašem salónu jako nové ošetření. Aktivuje cirkulaci, odstraňuje toxiny, zlepšuje lymfatický systém, okysličuje tkáně, zvyšuje tvorbu kolagenu a vyhlazuje vrásky.
 • DEPILACE PRO SALÓNY- ADVANCE
  DEPILEVE TENTO KURZ PROFESIONÁLNÍ DEPILACE VÁS PROŠKOLÍ PRO CELKOVOU DEPILACI, A TO NA VYSOCE EFEKTIVNÍ A PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI. V kurzu se naučíte různé způsoby, jak zbavit celé tělo chloupků ( včetně uší a nosních dírek ), španělská či francouzská technika, vosk v roll-onu, jednorázový vosk, odstraňování špachtlí-depilační bezpásková pryskyřice; jak se vyhnout zarůstajícím chloupkům, nebo jak s nimi naložit; ošetření před a po depilaci, celková péče o pokožku.
 • DEPILACE SHUGARING (Cukrová pasta)
  DERMAEPIL Tzv. Shugaring je jeden z nejstarších způsobů depilace, který znali již ve starověkém Egyptě. Tento intenzivní kurz Vám přináší ty nejdůležitější základní poznatky týkající se depilace cukrovou pastou. Jak depilaci správně provádět a čemu se naopak při odstraňování chloupků vyhnout. V tomto kurzu si vysvětlíme a vyzkoušíme dvě depilační metody cukrovou pastou: manuální depilaci a depilaci za pomocí depilačních pásků. Technika je vhodná pro záda, hruď, nohy, ruce, podpaží i třísla. Velmi žádaná je pak brazilská a hollywoodská depilace, se kterou se rovněž seznámíme. Cukrová pasta je synonymem komfortu a hebkosti. Tohoto spojence oceníme nejvíce u depilace intimních partií, neboť je mnohem šetrnější než depilace voskem a také méně bolestivá.
 • Ošetření CORRECTIVE
  SKEYNDOR Naučte se pracovat s novou, kompletně upravenou a vylepšenou sadou kabinového ošetření CORRECTIVE. Dozvíte se, jaká je nejlepší forma exfoliace v případě pleti s vráskami.
 • EET
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Budeme se také dopodrobna věnovat problematice EET.
 • Corrective new
  SKEYNDOR Hlavní technoložka Skeyndor p. Pepi Guillen nám online představí nejnovější kabinové ošetření Corrective New včetně krásných rituálů a masáže.
 • Sobotní káva s Annou- FACEBOOK
  OSTATNÍ ZNAČKY KOSMETIKA Během Sobotní siesty s Annou se dozvíte, jak sociální sítě fungují a jak s nimi pracovat. ID MÍSTNOSTI : 3208440469 HESLO: 202020
 • Ošetření EYE PERFECTION+brýle
  CASMARA Casmara vyvinula nové převratné ošetření, které je inspirováno technologií karboxyterapie a zároveň využívá v kosmetice vysoce ceněné růstové faktory.


  Tato péče řeší vrásky kolem očí, povislá víčka, tmavé kruhy a váčky pod očima. Casmara doplnila toto ošetření masážními brýlemi, které z návštěvy salonu


  udělají ještě intenzivnější smyslový zážitek. ID MÍSTNOSTI:3208440469 HESLO:202020
 • Ošetřeni HYDRACURE
  GERMAINE DE CAPUCCINI Během školení Vás technoložka Germaine de Capuccini Dana Pokorná provede profesionálním ošetřením a na konci vysílání Vám představí a poví vše ohledně domácí péče Hydracure.
 • Holistické ošetření pleti s INFINITY
  CASMARA Inteligentní kosmetika s ultra omlazujícím účinkem, to je Infinity. Ošetření, které působí přímo na DNA a kombinuje vysoce účinné aktivní látky s nejnovějšími věděcko-lékařskými poznatky. Projdeme si ošetření krok za krokem, tzn. 7 fází. Seznamte se s tímto exkluzivním ošetřením. ID MEETING: 3208440469 HESLO: 202020
 • EXCEL THERAPY O2
  GERMAINE DE CAPUCCINI Germaine de Capuccini vyvinula své produkty tak, aby pomohla vaší pleti co nejvíce zvládat negativní jevy a vaše pleť zůstala co nejdéle pružná, mladistvá a svěží. Jak toho dosáhnout pomoci profesionálního ošetření EXCEL THERAPY 02 Vám během školení ukáže vysvětlí technoložka Germaine de Capuccini.