Řasy

 • LASH LIFTING & BOTOX BOMB
  THUYA Tato metoda má tendenci vytvořit větší objem, protože přírodní řasy prodlužuje od kořínků, vypíná a natáčí. Přírodní řasy získají mnohem větší objem a délku, lepší tvar, a budou vyživené.
 • Lash Lifting,Lash Filler BTX ZOOM
  THUYA V kurzu si probereme tuto metodu od produktů, které jsou důležité na práci až po samotné ošetření.ID MÍSTNOSTI:3208440469 HESLO:202020
 • Lash Lifting,Lash Filler BTX
  THUYA Lash Lifting je technika úpravy řas, která rozpoutala ohromnou posedlost mezi celebritami i širokou veřejností pro svůj přirozený a lichotivý vzhled. Tato metoda má tendenci prodloužit, natočit a napnout přírodní řasy od jejich kořínků a vytvořit větší objem. Navíc kurz obsahuje aplikaci vysoce výživné kúry na řasy a obočí Lash Filler BTX , která je skvělou doplňkovou službou po ošetření Lash Lifting nebo laminace obočí.
 • Lash Lifting, Lash BTX & Laminace v jednom
  THUYA Tento kurz obsahuje nejžádanější metody v úpravě řas a obočí. V jeden den se naučíte metodu Liftingu řas, Laminaci obočí , Barvení řas a obočí a aplikace nové výživné kúry na řasy a obočí Lash Filler BTX. Oba kurzy jsou zdarma. Podmínkou kurzu je minimální objednávka ve výši 3500 Kč bez DPH produktů Thuya. V den kurzu máte slevu 20% na produkty Thuya , sleva se nevztahuje na sety Thuya.