Obočí

 • KOLORIMETRIE OBOČÍ A ŘAS
  THUYA Barvení řas a obočí se stalo jedno z nejvyhledávanějších ošetření v odvětví kosmetických služeb. Toto ošetření je totiž nejen spolehlivé, ale i dlouhotrvající a dodává ženám krásný přírodní vzhled bez make-upu. Důležité je však vědět, dle čeho se řídit při výběru správného odstínu a jak barvy míchat a aplikovat. Kurz profesionálního barvení řas a obočí je určen pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v této oblasti a naučit se techniky, které umožní nejen práci usnadnit, ale i vytvořit perfektní vzhled dle typu klientky.
 • BROWCHITECTURE & PŘÍRODNÍ BARVENÍ HENNOU
  HENNA BROWN Browchitecture je dynamický design obočí.Barvení přírodními látkami je vhodné pro alergiky, těhotné ženy a kojící matky. Nepoškozuje pokožku a zabarvuje ji, aby pokryla oblast, kde kvůli přirozené formě nebo hormonálním okolnostem již vlasy nejsou přítomny. Tato precizní technika nabízí vysokou úroveň tvarování obočí, která bere ohled na další aspekty jako je tloušťka nosu, vzdálenost mezi očima, výška rtů a struktura obličeje.
 • LAMINACE OBOČÍ
  THUYA Jedna z nejnovějších technik na trhu. Díky laminaci získá obočí udržovaný a svěží vzhled, zvýrazní jeho přirozenou krásu. Tato metoda napomáhá zvýraznit jak přírodní vzhled tak i kvalitu chloupků.
 • Laminace obočí OMBRÉ
  THUYA V tomto online kurzu se podíváme na aktuální tendence tvarů obočí a předvedeme produkty Thuya určené pro jejich úpravu. Na závěr si ukážeme samotné ošetření spolu s barvením metodou stínování. ID MÍSTNOSTI:3208440469 HESLO:202020
 • KOLORIMETRIE OBOČÍ
  THUYA Základní principy kolorimetrie v oblasti barvení obočí. Škála barev Thuya, jejich složení a výhody. Tipy jak správně zvolit odstíny barev Thuya dle typu pleti, barvy očí a vlasů klientky. Míchání a aplikace barev metodou ombré. ID MEETING: 3208440469 HESLO: 202020
 • BROW MASTER
  THUYA V dnešní době je obočí a jeho perfektní tvar a odstín považováno za jedno z nejžádanějších ošetření. Většina z nás má ale obočí, které je asymetrické, často bez tvaru a nevýrazné. Kurz Brow Master je zaměřen právě na techniky, které vám umožní vytvořit perfektní obočí s ohledem na aspekty jako je např. tloušťka nosu, oddělení očí, výška rtů atd.