Obočí

  • KOLORIMETRIE OBOČÍ A ŘAS
    THUYA Barvení řas a obočí se stalo jedno z nejvyhledávanějších ošetření v odvětví kosmetických služeb. Toto ošetření je totiž nejen spolehlivé, ale i dlouhotrvající a dodává ženám krásný přírodní vzhled bez make-upu. Důležité je však vědět, dle čeho se řídit při výběru správného odstínu a jak barvy míchat a aplikovat. Kurz profesionálního barvení řas a obočí je určen pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v této oblasti a naučit se techniky, které umožní nejen práci usnadnit, ale i vytvořit perfektní vzhled dle typu klientky.
  • BROWCHITECTURE & PŘÍRODNÍ BARVENÍ HENNOU
    HENNA BROWN Browchitecture je dynamický design obočí.Barvení přírodními látkami je vhodné pro alergiky, těhotné ženy a kojící matky. Nepoškozuje pokožku a zabarvuje ji, aby pokryla oblast, kde kvůli přirozené formě nebo hormonálním okolnostem již vlasy nejsou přítomny. Tato precizní technika nabízí vysokou úroveň tvarování obočí, která bere ohled na další aspekty jako je tloušťka nosu, vzdálenost mezi očima, výška rtů a struktura obličeje.
  • LAMINACE OBOČÍ
    THUYA Jedna z nejnovějších technik na trhu. Díky laminaci získá obočí udržovaný a svěží vzhled, zvýrazní jeho přirozenou krásu. Tato metoda napomáhá zvýraznit jak přírodní vzhled tak i kvalitu chloupků.